Kancelaria Adwokacka Adwokata Krzysztofa Skonieczki

Kancelaria prawna: adwokat, prawnik, radca prawny - Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się kancelarią adwokacką obsługującą zarówno Klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Celem naszej kancelarii prawnej jest świadczenie profesjonalnej i etycznej obsługi prawnej na najwyższym poziomie. Uważamy, że w relacjach z Klientami najważniejsze jest wzajemne zaufanie oraz partnerstwo. Dlatego też w swojej codziennej pracy stawiamy na bezpośredni kontakt z kontrahentami oraz indywidualne podejście do każdej sprawy. Swoją misję rozpoczynamy od gruntownej i rzetelnej analizy potrzeb Klienta oraz dostosowania oferty kancelarii do specyfiki jego działalności. Nie postępujemy szablonowo i nie odwołujemy się do uniwersalnych procedur stosowanych w danych przypadkach. Staramy się do każdej sprawy podejść z takim samym zaangażowaniem. Wyznacznikiem naszej pracy jest bowiem szacunek dla Klienta a największym wyróżnieniem jego zadowolenie i satysfakcja.

Dlaczego my?

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy prawnikami, adwokatami, radcami prawnymi posiadającymi bogate doświadczenie zawodowe. Współpraca z wieloma kancelariami prawnymi oraz podmiotami korporacyjnymi pozwoliła nam zgłębić różne dziedziny prawa. Pozwoliła także zdobyć cenną i przydatną w naszym zawodzie wiedzę z zakresu kompetencji miękkich, zasad prowadzenia negocjacji, budowania długotrwałych relacji biznesowych. Naszą powinnością względem klientów jest profesjonalizm. Zdajemy sobie sprawę, że możemy to osiągnąć jedynie przez nieustanne kształcenie oraz praktykę. Uważamy, że najcenniejszą wiedzę możemy zdobyć poprzez bezpośredni kontakt z klientem. Wiemy, że w prawie nie ma uniwersalnych rozwiązań dlatego nieustannie się kształcimy, tak, aby świadczyć dla Państwa obsługę prawną na najwyższym poziomie.

ZAANGAŻOWANIE

Chcemy być częścią Twojego sukcesu

Każdy realizowany projekt jest dla nas jednakowo ważny niezależnie od stopnia jego trudności oraz poświęconego czasu. Zależy nam na zadowoleniu i uznaniu naszych klientów. Dlatego do powierzonych nam spraw podchodzimy z należytą starannością i zaangażowaniem. Pragniemy, aby nasza dociekliwość, dokładność i sumienność zostały dostrzeżone przez osoby lub podmioty, które nam zaufały. 

SKUTECZNOŚĆ

Nastawiamy się na takie działanie, które przyniesie rezultat. Nasza praca nie kończy się na zrealizowaniu powierzonego nam zadania. Pozostajemy do dyspozycji naszych klientów także bezpośrednio po wykonaniu projektu udzielając im porad prawnych, negocjując warunki zawieranych kontraktów, pomagając wykonywać orzeczenia sądów. Jesteśmy po to, aby wcielać prawo w praktykę i codzienne życie. Skuteczność rozumiemy jako wymierne efekty naszej pracy w postaci rozwiązania konkretnego problemu prawnego od początku do końca. 

PROFESJONALIZM

Długotrwała nauka oraz przygotowanie zawodowe a także praktyka w wielu kancelariach prawniczych starannie przygotowała nas do świadczenia obsługi prawnej na najwyższym poziomie. Wykonujemy nasz zawód z pasją i poświęceniem. Gwarantujemy wysoki standard naszej pracy.

ELASTYCZNOŚĆ

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient ma inne oczekiwania. Nie zamykamy się na propozycje dotyczące zasad współpracy, nie postępujemy też szablonowo. Dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb osób lub podmiotów, które obsługujemy.

RÓŻNORODNOŚĆ PODEJMOWANYCH DZIAŁAŃ I ŚWIADCZONYCH USŁUG

Jesteśmy pełni zapału do pracy, żądni rozwoju, otwarci na wielkie wyzwania, skomplikowane projekty i niekonwencjonalne metody działania. Bardzo dużo czasu spędzamy na pracy bezpośrednio z klientem. Zależy nam na poznaniu specyfiki jego działalności dlatego jesteśmy wszędzie tam gdzie klient nas potrzebuje. Nasi prawnicy prowadzą negocjacje, telekonferencje, spotkania z kontrahentami na terenie całego kraju. Budujemy pozytywne relacje po każdej stronie. Uważamy, że zawsze warto rozmawiać. Nie upieramy się przy sądowych sposobach rozwiązywania sporów. Polubowne pertraktacje przy uwzględnieniu wiedzy prawniczej są domeną naszych adwokatów. Szanujemy czas naszych klientów dlatego staramy się dopasować takie rozwiązania, które będą dla nich jak najbardziej dogodne. Mamy wiele pomysłów na rozwiązanie problemów prawnych. Jesteśmy młodzi, dynamiczni, kreatywni, profesjonalni. Nieustannie się kształcimy. Lubimy dzielić się swoją wiedzą. Dlatego w swojej ofercie posiadamy także szkolenia, warsztaty. Doradzamy, uprzedzamy przed negatywnymi następstwami podejmowanych działań, chronimy, czuwamy nad prawidłowym przebiegiem transakcji.

social media
social media
social media