Referencje

Jesteśmy zadowoleni z wielu aspektów naszej współpracy. Kancelaria dotrzymuje uzgodnionych w umowie warunków, a powierzone sprawy są prowadzone w sposób profesjonalny.

BUDEX Sylwester Pawelec

Kancelaria Adwokacka adw. Krzysztofa Skonieczki jest solidnym i godnym polecenia partnerem, świadczącym swoje usługi w sposób rzetelny i kompleksowy.

MARMI Jarosław Kałużyński

Możemy z pełnym przekonaniem rekomendować Kancelarię Adwokacką Adwokata Krzysztofa jako wiarygodnego i solidnego partnera.

Zarząd FRUMECO sp. z o.o. w Łowiczu

Szeroka wiedza z zakresu prawa budowlanego oraz prawa kontraktowego jest imponująca. Tym samym dokonany przez nas wybór Pana kancelarii (...) uważamy za trafny.

Ma-Gran Ireneusz Jeżewski

Adwokat Krzysztof Skonieczka udzielał nam kompleksowej pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Dał się poznać jako kompetentny i profesjonalny partner biznesowy.

PPHU ZUCH Piotr Zuchmański

Usługi (...) świadczone przez Kancelarię Adwokacką Adwokata Krzysztofa Skonieczki cechuje najwyższa staranność a podejmowane czynności wykonywane są terminowo i profesjonalnie.

Firma BORNPOL s.c. H. A. H. Boryna

Solidny i godny partner w biznesie, który świadczy swoje usługi w sposób profesjonalny, na wysokim poziomie oraz skutecznie.

Polski Deweloper Sp. z o.o. sp. k.

Dotychczasowe usługi (...) zostały wykonane sumiennie i w sposób należyty.

Active Body Łukasz Daniecki

social media
social media
social media